(0332) 352 7 555
emreelektronik42@hotmail.com
Şemsi Tebrizi Mah, Şeref Şirin Sk. No:16/B, 42030 Karatay, Konya

Firma Bilgilerimiz

1998 yılında adım attığımız elektronik sektöründe 2014 yılında faaliyete başlayan şirketimiz, zengin çeşit ürünleri uygun fiyat ile müşterilerine ulaştırmayı kendisine hedef seçmiştir.

Emre Elektronik Market müşterilerini birer iş ortağı olarak görmektedir. 26 yıllık tecrübeyle sürekli olarak gelişen ve genişleyen ürün yelpazemizle her türlü elektronik malzeme temini ile sektörde büyük bir boşluğu dolduran şirketimizde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta ve onlardan aldığımız talepler doğrultusunda yeni adımlar atılmaktadır.

 Uzun yıllara dayalı sektör tecrübesi ve iş ortamında yakaladığımız güven sayesinde emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Toptan ve perakende sektöründe ihtiyaç duyulan hizmeti sunmak amacı ile ürün çeşitliliğimiz her geçen gün artmakta, değişen ve gelişen yenilenme ihtiyacına dönük ürünler, her geçen gün mağazamız da satışa sunulmaktadır.

Elektronik sektörüne yeni, güvenilir bir bakış açısı getirmek ve bunu sanal mağazacılık olarak tüm Türkiye’ye yayma hedeflerimiz doğrultusunda daha fazla kişinin bol çeşit ile uygun fiyatlı ürünlerimize ulaşmasını sağlamak adına kurumsal www.emreelektronikmarket.com web sitemizi faaliyete geçirdik.

Hepsiburada, N11Trendyol ve Trendyol Dolap online satış sitelerinden tüm Türkiye’ ye satış yaparak herkesin kaliteli ürünlere hızlı, güvenli ve hesaplı bir şekilde ulaşmasına yardımcı oluyoruz.